تهران خ جمهوري بعد از باغ سپهسالار ک مظفري پ 22واحد3
تهران ، بازار

تهران خ جمهوری بعداز باغ سپهسالار کوچه مظفری پلاک22واحد4

لباس بچه برای شش هفته اول

در هنگام خرید یا ثبت نام برای لباس کودک ، آماده سازی کمی طول می کشد. شما می توانید روزانه چندین بار لباس کودک خود را عوض کنید – بچه ها می توانند کثیف باشند! – بنابراین مطمئن شوید که لباس ها بدون عارضه هستند و به راحتی برای تغییرات پوشک باز می شوند. به طور کلی ، شما می خواهید لباس های نرم و راحت و بدون برچسب یا درز تحریک کننده داشته باشید.

 

نکته در مورد اندازه: پیش بینی اینکه در ابتدا به چه سایزهای کودک شما نیاز خواهد داشت سخت است. بسیاری از نوزادان لباسهای تازه متولد شده یا 0 تا 3 ماهگی را سریعتر از هم جدا می کنند ، و برخی از نوزادان بزرگتر اندازه نوزادان را کاملاً پرش می کنند و با اندازه های 3 ماه یا 3- تا 6 ماهگی شروع می شوند. برخی دیگر در اندازه های پرهیمی شروع به کار می کنند و ماه ها لباس نوزادان را می پوشند. بهترین نکته خرید لباس در اندازه های مختلف و بازگشت آنچه شما استفاده نمی کنید است.

 

تعداد بسیاری از کالاهای مورد نیاز شما به این بستگی دارد که چند بار قصد انجام لباس های شسته شده را دارید ، اما ما در زیر دستورالعمل های خشن ارائه داده ایم (در پرانتز). این فقط یک لیست لباس است – شما می خواهید برای سایر ملزومات نوزادان نیز خرید کنید.

لباس خریدن  برای  نوزاد خود

لباس های یک تکه (5 تا 7): بعضی از اینها در اصل جیم های تند و تیز مناسب برای خوابیدن و بازی کردن هستند – و به دلیل اینکه نوزادان اینقدر مرتبا چرت می زنند ، به خصوص در ابتدا ، اینها بسیار راحت هستند.

 

پیراهن (4 تا 7): به دنبال پیراهن و یقه اسکی با فضای زیادی در گردن یا چرت زدن به گردن باشید ، به همین ترتیب آنها به راحتی روی سر فرزندتان می لغزد. بسیاری از والدین سبک های یک تکه را ترجیح می دهند که در خلال چنگال قرار می گیرند.

 

شلوار استرچ یا شلوار کشویی (5 تا 7): جداگانه به شما امکان می دهد یک قطعه لباس کثیف را بدون جمع کردن لباس کاملاً جدید عوض کنید ، بنابراین از نظر آنها مفید هستند. به دنبال بندهای کشیده باشید که به راحتی بر روی پوشک و شکم کودک شما جای بگیرد – و با افزایش وزن خود را گسترش دهید.   

ژاکت یا ژاکت (1): اکثر نوزادان دوست ندارند که لباس از بالای سرشان کشیده شود ، بنابراین کودک خود را با ژاکت یا ژاکت گرم کنید که دکمه های جلوی آن را گرم کنید.

 

لباس خواب یا خواب (4 تا 7): مهم نیست که چقدر زیبا به نظر برسد ، از لباس خواب که دارای وعده های پیچیده ای است جلوگیری کنید یا برای روشن یا خاموش شدن به تلاش زیادی نیاز دارید!

 

پتوهای پوشیدنی (2 تا 3): این کیسه های پشمی و یا پنبه ای روی لباس خواب کودک شما زیپ می کنند تا او را در شب گرم کنید. آنها جایگزین پتو های سنتی می شوند ، که به دلیل خطر ابتلا به بیماری ایدز ، برای نوزادان خواب بی خطر نیست. بسته به آب و هوایی که در آن زندگی می کنید و به فصلی که نوزادتان به دنیا می آید ، ممکن است شما نیاز داشته باشید و یا ممکن نیست.

 

ناخن های مخصوص لباس شنا یا لباس های برفی: اگر کودک زمستانی دارید ، ممکن است یک کت و شلوار یک تکه پشمی را بخواهید تا او را در هنگام مسافرت گرم نگه دارد. آنها اغلب دارای موی سر هستند و به سبک های مختلفی می آیند. گزینه دیگر این است که از لباس های کبودی پرهیز کنید و کودک خود را درون یک کیسه پرسه زنانه محکم و پشمی (که به منظور جابجایی مهارها در کالسکه ها و صندلی های اتومبیل طراحی شده است) قرار دهید.

 

جوراب و جوراب ساق بلند: به داخل جوراب ها و برخی از غنیمت ها به جوراب های زیادی احتیاج دارید تا بتوانید هنگام بیرون آمدن و بیرون رفتن ، پای کودک را گرم نگه دارد.

کلاه (1 تا 3): برای یک کودک تابستانی یک کلاه پهن و پشمی می خواهید ، یا یک کلاه نرم و گرم که گوش را برای کودک زمستانی پوشانده است.

نکاتی در مورد لباس پوشیدن بچه ها

از لباس هایی که گردن کودک شما را بیش از حد محکم می پوشند و لباس هایی که بند ناف یا بند دارند ، خودداری کنید. دکمه ها ، روبان ها و وسایل تزئینی را بررسی کنید تا مطمئن شوید که به طور ایمن روشن هستند – در صورت خاموش شدن ، این یک خطر خفگی هستند.

 

هنگام پوشیدن نوزاد خود ، لباس را متناسب با کودک خود قرار دهید و نه راه دیگر. ضربه محکم و ناگهانی و گردن های کشیده را باز کنید تا بتوانید سر کودک خود را از طریق آنها راحت کنید. ابتدا به آستین و پاها دسترسی پیدا کنید تا به راهنمایی دست و پا باهوش بپردازید.

 

اغلب پوشیدن شیرخوار خود بر روی میز یا کف در حال تغییر ساده ترین است. همزمان با قرار دادن هر قطعه ، کودک خود را با هم و دوست داشتن خود صحبت کنید و صحبت کنید تا او لباس پوشیدن را با اوقات خاص با شما مرتبط کند.