تهران خ جمهوري بعد از باغ سپهسالار ک مظفري پ 22واحد3
تهران ، بازار

تهران خ جمهوری بعداز باغ سپهسالار کوچه مظفری پلاک22واحد4

چرا باید در پاییز لباس مناسب برای کودکان انتخاب کنیم

 

انتخاب درست لباس کودکان در فصل پاییز:

اگر در پاییز در پارک هستید به اطرافتان با دقت بیشتری نگاه کنید . بیشتر بچه های آنجا دچار سرماخوردگی یا سرفه می شوند.می توان تصمیم گرفت که وقتی هوای پاییز خیلی سریع تغییر می کند ، چه چیزی را برای لباس کودکان خود انتخاب کنید. ممکن است در شب منجمد شود ، اما بعد از آن در طول روز گرم و آفتابی می شود. در اینجا سه نکته وجود دارد که من برای حفظ راحتی بچه ها در این فصل غیرقابل پیش بینی آب و هوا استفاده می کنم.

دقت در انتخاب لباس کودک به علت تغییر ناگهانی هوا:

ما در ایران  زندگی می کنیم ، بنابراین بیشتر روزها آفتابی است. این امر می تواند گمراه کننده باشد زیرا شما به بیرون نگاه خواهید کرد و خورشید زیبا را می بینید ، اما به بیرون می روید و ممکن است بادهای تند و درجه حرارت سرد را احساس کنید. این سایه می تواند 10 درجه سردتر باشد و اگر باد متوقف شود ، شما در ژاکت زمستانی ضخیم خود عرق خواهید کرد.

حال شما اینئ شرایط را برای کودکان در نظر بگیرید

كودكان را با آرامش و خشك كنيد

1_لایه های لباس کودک

به جای یک کت زمستانی ضخیم ، بهتر است کودکان را در چند لایه لباس سبک بپوشید. به این ترتیب ، آنها می توانند آنها را از بین ببرند و با تغییر وضعیت آب و هوا ، مجدداً آنها را به حالت اولیه برگردانند.

من معمولاً پیراهن / لباس آستین کوتاه و یک ژاکت سبک یا هود را برای نیمه بالای آنها انتخاب می کنم. برای دخترانم ساق های ضخیم تر یا حتی شلوار زیر شلوارهای سبک را به عنوان شلوار انتخاب می کنم. برای پسرانم ، شلوار عرق یا شلوار جین را دوست دارم.

تولید و پخش سی گل همیشه برای نوزادان و کودکان خردسال که به بودجه شما آسیب نمی رسانند ، گزینه های فصلی مناسب دارد. من معمولاً لباس های بچه گانه  تقریبا عالی را با همان قیمت از پخش سی گل پیدا می کنم .

2-افزایش گرما و رابطه آن با لباس بچه گانه

بیشتر والدین یکی از ساده ترین راه ها را برای لباس راحتی فرزندان خود فراموش می کنند. همچنین بسیار ارزان است. فقط یک کلاه به لباس بچه ها بزنید .

این به شما کمک می کند تا  از فرار هوای گرم از بالای سر آنها جلوگیری شود  و می تواند چشم و گوش آنها را از باد محافظت کند.

پوشش مناسب برای انگشتان و پاهای پوشاک بچه ها :

اولین چیزی که دلم برای کودکان سرما می زند انگشتان پا و انگشتان پا است. جوراب های اضافی یا یک جفت چکمه به گرم نگه داشتن پای آنها کمک می کند.

پس شما با خرید پوشاک مناسب بچه ها میتوانید از آن جلوگیری کنید .

برای انگشتان دست ، از دستکش معمولی متنفرم. آنها خیلی سخت هستند و فرزندان من نمی توانند چیزهای دیگری را انتخاب کنند یا کارهای زیادی با آنها انجام دهند. دستکش یا انگشتان دست بدون انگشت که برای دسترسی آسان به انگشتان دست به عقب می خورند ، برای فرزندان من بهترین کار را می کنند.

 چرا تولید و پخش پوشاک عمده سی گل را انتخاب کنیم :

تولید و پخش عمده سی گل با سابقه سی ساله در امر تولید و فروش عمده لباس های کودکان بهترین مکان مناسب برای مشاوره و خرید لباس کودک عمده مناسب می باشد و همواره در راه کسب رضایت مشتری تلاش می کند .