تهران خ جمهوري بعد از باغ سپهسالار ک مظفري پ 22واحد3
تهران ، بازار

تهران خ جمهوری بعداز باغ سپهسالار کوچه مظفری پلاک22واحد4

 

لکه های لباس بچه، چطور پاک می شن؟

برای پاک کردن لکه از روی لباس، لباس بچه گانه باید ابتدا آنها را با آب سرد بشویید…

لباس ،لباس بچه گانه باید همیشه تمیز و پاک باشد . برای ازبین بردن لکه از روی لباس، لباس بچه گانه باید ابتدا آنها را با آب سرد بشویید.بسیاری از لکه ها مخصوصا لکه شیر اگر زود شسته شوند، به راحتی با آب از بین می روند.  برای پاک کردن لکه های لباس لباس بچه گانه از ملایم ترین محصولات استفاده کنید، نه از نرم کننده و محصولاتی که حاوی رنگ و عطر هستند و مراقب بدن لباس بچه گانه باشید. در صورت مشاهده نشانه هایی مانند جوش، خشکی و پوسته پوسته شدن یا برآمدگی های قرمز روی پوست لباس بچه گانه، با پزشک تماس بگیرید. در بیشتر موارد با شستن کامل تر و آبکشی بیشتر لباس های لباس بچه گانه، مشکل برطرف می شود.قبل از شستن هر لباس برای اولین بار، اطلاعات مندرج روی بسته بندی آن را بخوانید.بهتر است لباس های لباس بچه گانه را جدا از لباس دیگر افراد خانواده بشویید اما اگر از صابون ملایم استفاده کنید این کار ضروری نیست. همیشه لباس لباس بچه گانه را در اولین فرصت بشویید چون با ماندن آلودگی روی لباس لباس بچه گانه، شستن و پاک کردن لکه ها سخت تر می شود.

 

نکاتی درباره  لباس بچه گانه

  • شستن لباس لباس بچه گانه پیش از پوشیدن لباسهای جدیدی که میخرید ممکن است تمیز نباشند. این لباسها را پیش از اینکه شما خریداری کنید، بسیاری از مردم دست زده و زیر و رو کردهاند. علاوه بر این، در لباسهای نو غالباً مواد شیمیایی استفاده میشود تا شکلشان را حفظ کنند و خوب به نظر برسند. ریسک نکنید. لباسها را پیش از پوشاندن به لباس بچه گانه بشویید. اگر لباس بچه گانه شما پوست خیلی حساسی دارد آبکشی اضافه انجام دهید (یا از دکمه آبکشی اضافه لباسشویی استفاده کنید) یا دو دور بشویید تا خیالتان راحت شود.

 

 

 

 

پیشنهاد پخش سی گل مواد شوینده گران نخرید

ما بهترین چیزها را برای کودکمان میخواهیم به همین دلیل بهترین و گرانترین مواد شوینده ویژه لباس را خریداری میکنیم، که لازم نیست. برای بیشتر لباسهای کودکان، مایع شوینده که خانواده به طور معمول استفاده میکند خوب است. مایع شوینده به خوبی در آبکشی از لباس خارج میشود و در بیشتر لباس بچه گانهان مشکلی ایجاد نمیکند. در کودکان با پوست خیلی حساس میتوانید شوینده های مایع بدون رنگ و اسانس یا شوینده مخصوص کودک استفاده کنید. بسیاری از برندهای معمول، شوینده های بدون رنگ و اسانس هم دارند، اما ممکن است به اندازه شوینده های با کاربردهای ویژه مؤثر نباشند.

 

 

از بین بردن لکه های روی  لباس بچه گانه


برای پاک کردن لکه از روی لباس، لباس بچه گانه باید ابتدا آنها را با آب سرد بشویید.بسیاری از لکه ها مخصوصا لکه شیر اگر زود شسته شوند، به راحتی با آب از بین می روند.حتی لکه هایی که مدتی روی لباس مانده اند هم اگر در آب خیسانده شوند تا حد زیادی پاک می شوند. برای پاک کردن اثر لکه روی لباس لباس بچه گانه می توان از یک فرچه نرم و مقدار کمی صابون استفاده کرد. این کار باید به آرامی انجام شود چون در غیراین صورت ممکن است به پارچه آسیب برسد. قبل از خشک شدن لباس لباس بچه گانه مطمئن شوید لکه به طور کامل از بین رفته است. اگر مقداری از لکه باقی مانده بود، از شوینده قوی تری استفاده کنید. برای از بین بردن لکه لباس هایی مانند کهنه و لباس های زیر که به طور مستقیم با پوست بچه تماس دارند، از شوینده قوی استفاده نکنید. 

 لکه های چرب و روغنی روی لباس های بچه گانه

درصورت ریختن روغن بچه، کرم و پماد روی لباس لباس بچه گانه ،ابتدا مقدار اضافی آن را بردارید. سپس برای جذب روغن،روی لکه را با نشاسته ذرت یا پودر تالک بپوشانید و بعد از ۱۰ تا ۱۵ دقیقه آن را پاک کنید. در صورت باقی ماندن لکه از پاک کننده ها و محلول های چندمنظوره استفاده کنید و سپس لباس ها را بشویید.

 

لکه های پروتئینی روی لباس های بچه گانه

برای پاک کردن لکه های ناشی از ریختن شیر مادر،شیرخشک،لکه های غذا و آب دهان روی لباس لباس بچه گانه ابتدا لباس لباس بچه گانه را در آب خیس و سپس مقداری پاک کننده آنزیمی به آن اضافه کنید.آنزیم های موجود در شوینده ها به لکه حمله و پروتئین ها را هضم می کنند.اگر اثری از لکه باقی ماند،محلول های لکه بر و پاک کننده های چندمنظوره را به کار برید. بعد از ازبین رفتن لکه ها، لباس ها را به روش معمول بشویید.

 لکه میوه، آبمیوه و مربا روی لباس های بچه گانه

در این موارد، لباس را با آب سرد بشویید و در مخلوط مساوی آب و الکل بخیسانید. اگر لکه از بین نرفت، از محلول های لکه بر استفاده کنید. برای پاک کردن لکه های سمج لباس را در محلولی که با نسبت مساوی آب و سرکه سفید تهیه کرده اید، خیس کنید.

 

 

لکه ادرار و مدفوع روی  لباس بچه گانه

برای پاک کردن لک ناشی از اسهال مانند آنچه درباره لکه های پروتئینی گفته شد،عمل کنید. برای پاک کردن لکه ادرار، محلول یک قاشق غذاخوری پاک کننده آمونیاکی و یک فنجان آب مناسب است. اگر پارچه رنگ می دهد، ابتدا مقداری از محلول را روی قسمتی از پارچه امتحان کنید. در صورت باقی ماندن اثر لکه، می توانید محلول لکه بر به کار برید و سپس لباس را بشویید

 

پیشنهاد تولیدی و پخش عمده سی گل به شما 

  • لباس های کودک را بیش از حد خشک نکنید مسلماً ما نمیخواهیم لباسهای نمدار کودک بماند تا کپک بزند اما لباسهای کودک غالباً برای خشک شدن به زمان کمتری نیاز دارد. بار ماشین کمتر است و خود لباسها نیز کوچکتر هستند. مراقب باشید بیش از حد آنها را خشک نکنید. چند مرتبه آنها را بررسی کنید تا یاد بگیرید چه دما و چه مدت زمانی برای خشک کردن لباس کودک بهتر است.